ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ!

ΠΡΟΣΟΧΗ- ΕΠΕΙΓΟΝ

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ!

Συναδέλφισσες, συνάδελφοι,

Ο Σύλλογός μας έχει πάρει θέση με μια σειρά ενημερωτικά για τα αναγκαία μέτρα προστασίας  με τελευταίο  ενημερωτικό που σας στάλθηκε πριν λίγες μέρες.

Ταυτόχρονα είμαστε σε ετοιμότητα γιατί η αντιλαϊκή πολιτική συνεχίζεται! Δε θα επιτρέψουμε εν μέσω πανδημίας κορονοϊού να περάσει η κυβέρνηση αντιλαϊκά – αντιεκπαιδευτικά μέτρα!

• Καλούμε τους συναδέλφους Διευθυντές/ντριες να στέλνουν όλα τα ενημερωτικά του Συλλόγου μας «Ο ΣΩΚΡΑΤΗΣ» σε όλους τους συναδέλφους άμεσα!
  • Καλούμε όλα τα μέλη του Συλλόγου μας να παρακολουθούν τα μέσα ενημέρωσης του συλλόγου μας

site: www.syllogos-socratis.gr

mail: sokratis.syllogos@gmail.com

facebook: Σύλλογος Εκπαιδευτικών Σωκράτης

–   Καλούμε ιδιαίτερα τους συναδέλφους αναπληρωτές/τριες να απευθύνονται στο Δ.Σ. για οτιδήποτε ερώτημα-πρόβλημα έχουν.

–    Όσοι συνάδελφοι/ισσες αντιμετωπίσουν πρόβλημα με τον κορονοϊό και χρειάζονται οποιαδήποτε στήριξη τους καλούμε να απευθύνονται στον Σύλλογο!

–     Καλούμε κάθε συναδέλφισσα και συνάδελφο να επικοινωνούν με το Δ.Σ. του Συλλόγου μας για κάθε πρόβλημα!

Ο Σύλλογός μας, το σωματείο μας, είναι εδώ και είναι το αποκούμπι κάθε συναδέλφου!
Κανείς μόνος/η, συλλογικά δίνουμε και αυτή τη μάχη, τηρώντας φυσικά τα μέτρα προστασίας, με αισιοδοξία και δύναμη!

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ